JANA OSTROŽLÍKOVÁ

Novôtky

Kalendár

Piesne

Foto

O sebe

Napísali

KontaktNovôtky

------------------------------

Čo je nové?

19.11. 2005
Dnešným dňom mením svoje pôvodné priezvisko (Kúdelová) na nové priezvisko (Ostrožlíková), čiže ak uvidíte dané meno na plagátoch, som to ja :o)

10.12. 2003
Tak! ..a dnes som sa rozhodla, že na vystúpení 13.12.03 oprášim znovu po cca 13.rokoch akordeón. Bojím sa, ale akordeón tiež ..a vy by ste sa tiež mali báť...


19.10. 2003
Z vyšších dôvodov som pozastavila rubriku ZÁPISNÍK. Keď budem veľká, možno sa nebudem brániť znovuzaradeniu spomínanej rubriky, čo včas oznámim.


...a ďalší rozhovor...


Od 23.3.2003 je táto stránka presunutá na novú adresu: www.jankovo.sk. Stalo sa tomu tak preto, lebo som som s predošlým serverom bola spokojná len z časti a vôbec… Ďakujem za zmenu mojej adresy vo vašej sekcii “Obľúbené” :o)


...a ďalší rozhovor...


Prsten - Modré z tebe Plzeňská folkrocková formácia PRSTEN v novembri 2002 pokrstila CD "Modré z nebe", na ktorom som im otextovala 4 piesne.


Pracujem stále na nových a nových piesňach, takže sa na vás teším, keď sa zúčastnite môjho vystúpenia. Piesne sú už trošku iného razenia než tie, ktoré si môžete vypočuť vo formáte mp3 tu na stránke... neviem, možno dospievam, možno mi len zuby rastú, ale každopádne sú tie piesne trošku iné :o)


Našla som na nete rozhovor s mojou maličkosťou...


Na počesť festivalu "Plumlovský Dýchánek" zložil Petr Sedláček hymnu, ktorú sme mu (ja, Žofka Kabelková, Stáňa Brahová-Žambochová) pomohli na tomto festivale predviesť. Táto pieseň bola taktiež pre vás natočená, no nevedela som o tom, že sa to nahráva... keby som to tušila, tak by som sa viac snažíla ;o) TU si to celé môžete vypočuť.